کاشت SFT

کاشت SFT

SFT ﮐـﺎﺷـﺖ (SPECIAL FOLLICULAR TRANSPLANTATION) ﻣﺘﺪ و روﺷﯽ ﺟﺪﯾﺪ ﺟﻬﺖ ﮐﺎﺷﺖ ﻣﻮ ، اﺑﺮو ، رﯾﺶ ﮐﻪ در اﯾﺮان ﺑﺮاي اوﻟﯿﻦ ﺑﺎر ﻓﻘﻂ در ﮐﻠﯿﻨﯿﮏ آرﯾﺎﻣﻦ ﺗﻮﺳﻂ ﺗﯿﻢ ﻣﺠﺮب و ﻓﻮق ﺗﺨﺼﺼﯽ ﮐﺎﺷﺖ ﻣﺘﺸﮑﻞ از ﭘﺰﺷﮑﺎن ﻓﻮق ﺗﺨﺼﺺ درﻣﺎﺗﻮﻟﻮژي ﺳﻮﭘﺮواﯾﺰرﯾﻦ اﺗﺎق ﻋﻤﻞ، ﺗﮑﻨﺴﯿﻦ ﻫﺎي ﮐﺎﺷﺖ ﻣﺘﺨﺼﺺ، ﺗﮑﻨﺴﯿﻦ ﻫﺎي اﺗﺎق ﻋﻤﻞ و ﺗﮑﻨﺴﯿﻨﻬﺎي ﻫﻮﺷﺒﺮي در ﻣﺤﯿﻄﯽ ﮐﺎﻣﻼ اﺳﺘﺮﻟﯿﺰه ﺗﻮﺳﻂ دﺳﺘﮕﺎه روﺑﻮﺗﯿﮏ ﮐﺎﺷﺖ اﻧﺠﺎم ﻣﯽ ﺷﻮد.
کاشت مو

کاشت مو

کاشت مو طبیعی یا همان پیوند مو یک عمل بدون ریسک و پر طرفدار شناخته شده در دنیا است. افزایش ریزش مو به دلایل گوناگون و جستجوی راه حل برای داشتن موهای پرپشت، بازار کاشت موی طبیعی سر و.. را داغ کرده است. تصمیم به کاشت مو، یک تصمیم مهم و کلیدی است. بهتر است فرد پیش از کاشت یا ترمیم مو از آمادگی کافی برخوردار باشد.
کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو , یکی از مهم ترین مسائل در زیبایی چهره هر فردی داشتن ابروهای زیبا و پر پشت می باشد.امروزه افراد زیادی از جمله مدل ها و بازیگران و افراد مشهور اقدام به انجام کاشت ابرو طبیعی می نمایند.ابروهای نازک همانند گذشته دیگر جذابیتی نداشته و امروزه ابروهای پر پشت مورد توجه قرار گرفته است.افرادی که دچار کم پشتی و ریزش ابرو هستند متقاضیان کاشت ابرو طبیعی هستند.
کاشت ریش

کاشت ریش

کاشت ریش , کم مویی در قسمت صورت برای آقایان چندان جذاب و خوشایند نمیباشد، ریش و سبیل نماد مردانگی تا حدود بسیار زیادی جذابیت آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد.ریش نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت و حس اعتماد‌ به ‌نفس یک مرد دارد، بنابراین ازدست رفتن ریش ها به هر دلیلی می‌تواند فرد را دچار استرس شدیدی کند و او را برای مداوا به سمت‌ انواع درمان‌های دارویی یا کاشت مو بکشاند.
PRP پوست و مو

PRP پوست و مو

PRP یا پلاسمای غنی از پلاکت یک محصول طبیعی و درمانی است که از بدن خود شما تهیه می‌شود. فرایند تهیه‌ی PRP شامل گرفتن یک نمونه از خون خود شما برای غلظت و سپس جداسازی سلول‌های قرمز و سفید از پلاکت‌ها و پلاسما می‌باشد. پلاکت‌های غنی که حاوی فاکتورهای رشد می‌باشند، در این پلاسمای غلظت یافته موجود هستند. سپس این ماده مجدداً از طریق پوست به بدن شما تزریق می‌شود.
مزوتراپی

مزوتراپی

مزوتراپی یکی از روش‌های درمانی موضعی پوست است که کاربردهای متنوعی دارد. روشی معروف در سطح جهانی که می‌تواند به درمان کم آبی پوست، چین و چروک‌های سطحی، سلولیت و ریزش مو کمک کند. در این مقاله هرچه که لازم است از این تکنیک بدانید را گفته‌ایم.
کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی یا درمان با کربن دی اکسید یک روش بدون جراحی برای درمان سلولیت، سیاهی زیر چشم و ترک پوست است. افرادی که با این روش درمان می شوند دچار بهبود در گردش خون، کشش و الاستیک پوست و بهبود چروک های عمیق می شوند. هم چنین این روش سبب اصلاح کلاژن و نابودی چربی های انباشته شده می شود.
اوزون تراپی

اوزون تراپی

اوزون تراپی یا ازن تراپی یک درمان تزریقی و یکی از شیوه های جراحی بسته دیسک کمر و ستون فقرات است که با افزایش جریان خون درمفصل ومهیا کردن مواد لازم برای ترمیم بافت های آسیب دیده باعث درمان می شود. این تزریق ترکیبی است ازپروکائین برای کاهش درد،هورمون های استروئید برای کاهش فعالیت سیستم ایمنی بدن، مهیاکردن مواد لازم برای بهبودی بافت ها، مواد ضدالتهاب هومیوپاتی(همسان درمانی)،گاز ازن و اکسیژن است که باعث بازسازی سلولها میشود.
نانوفت

نانوفت

نانوفت ,این پروسیجر فوق‌العاده در دهه اخیر پیشرفت‌های شگرفی در تکنیک‌های برداشت و پیوند داشته است. در گذشته تزریق چربی با روش کلاسیک بیشتر برای حجم‌دهی و اصلاح نواقص ناشی از کاهش حجم کاربرد داشت اما امروزه‌ شیوه نانوفت بیشتر برای جوانسازی کاربرد دارد که در ادامه به این شیوه نوین پیوند چربی می‌پردازیم.
پلاسماتراپی

پلاسما تراپی

پلاسما تراپی نوک دستگاه پلاسما در فاصله 1 الی 2 میلی متری از سطح پوست نگه داشته می شود و پرتاب متعدد ذرات پلاسما در محل درمان انجام می شود. درصورتی که نوک دستگاه پوست را لمس کند، دستگاه سریعاً برداشته خواهد شد تا از اسیب جلوگیری شود. با این حال، به احتمال زیاد گرما و ناراحتی در ناحیه درمان را حس خواهید کرد. درمان تنها بین 10 تا 60 دقیقه باتوجه به اندازه ناحیه درمان طول خواهد کشید.
بوتاکس مصپورت دیسپورت

بوتاکس مصپورت و دیسپورت

تفاوت مصپورت و دیسپورت در نوع عملکرد نمیباشد و بیشتر تفاوت آنان در سرعت عملکرد و میزان تاثیر و درد ناشی از آنان خلاصه میشود. هنگامی که تزریق بوتاکس مصپورت و دیسپورت بر روی عضله های بدن صورت میگیرد ، این ماده پروتئینی پس از تزریق به تدریج جذب عضله ی مورد نظر میشود با مستقر شدن در پایانه های عصبی و ترشح ماده ای به نام استیل کویین که وظیفه ی جلوگیری از انقباضات عضلانی را دارد از ایجاد چین و چروک جلوگیری میکنند.
بوتاکس زیربغل

بوتاکس زیر بغل

بوتاکس زیر بغل , طی فرایند تزریق بوتاکس صورت، با استفاده از سمِ باکتری کلاستِریدیوم بوتولونیوم – Clostridium botulinum به نواحی تعیین شده تزریق می‌شود تا موجب رفع چین و چروک موقت یا پیشگیری از تبدیل چین و چروک موقتی به دائمی شود.
بوتاکس کف دست

بوتاکس کف دست

بوتاکس کف دست , تزریق بوتاکس تکنیکی است که برای درمان انواع شرایط پزشکی استفاده می­شود. برای مثال بوتاکس کف دست و بوتاکس برای رفع میگرن دو نمونه از درمان­ بر پایه بوتاکس هستند. بوتاکس نوعی نوروتوکسین است که از نوعی باکتری­ ساخته شده و باعث ایجاد بوتولیسم (نوعی مسمومیت غذایی) می­شود و اگر به طور مناسب توسط یک پزشک متخصص استفاده شود بسیار ایمن است.
پلاسما ژل

پلاسما ژل

پلاسما ژل یک فیلر اتولوگ هست که براي درمان چروک های پوستی و حجم دهی مؤثر در نواحی موردنظر استفاده ميشود . ماده های( پلاسمای اتولوگ) از خون خویش بیمار گرفته ميشود که پلاسما ژل نامیده ميشود . پلاسما ژل در سال های تقریباً زيادي مورد بررسی های پزشکي قرار گرفته شده و بطور بالینی بعنوان جایگزین مناسبی براي فیلرهای مصنوعي مورد استفاده قرار گرفته است.
بایو فیلر

بایو فیلر

بایو فیلر , بجای تزریق ژل یا فیلر، می‌توان از فرد به میزان مورد احتیاج خون گرفت و سپس آن خون را برای جداسازی پلاسما در دستگاه قرار داده و از پلاسمای بدست آماده به میزان کافی‌ ژل یا فیلر به دست آورد. این فیلر از آنجا که کاملا از جنس خود بدن می‌باشد لذا کوچکترین عدم ناسازگاری با بافت های بدن ندارد و از لحاظ هزینه بسیار اقتصادی تر و کم هزینه تر از فیلری که خریداری شود خواهد بود.
تزریق انواع ژل

تزریق انواع ژل

تزریق انواع ژل صورت ترکیباتی هستند که به منظور بهبود حجم در صورت مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال تزریق فیلر برای خط خنده یکی از کاربردهای ژل تزریقی صورت می باشد. در تزریق ژل صورت سعی کنید ژلی را انتخاب کنید که مورد تایید اف دی ای باشد.
هیر فیلر مو

هیر فیلر مو

هیر فیلر مو اولین ماده حجم دهنده موها در جهان است. فرمول تشکیل دهنده فیلر موی سر شامل اسید هیالورونیک و پپتید فعال است.ماده فیلر توسط یک سرنگ با سوزن بسیار ریز به پوست سر تزریق می شود. بلافاصله پس از وارد شدن فیلر به زیر پوست مواد داخل آن آزاد و فعال می شوند و در مدت زمان کوتاهی سلول های پوست و مو را تقویت می کنند
تزریق چربی

تزریق چربی

تزریق چربی به عنوان یکی از روش های جراحی زیبایی شناخته می شود، که در سراسر جهان توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. چرا که به نوعی با دریافت چربی از بدن فرد، می توان از بروز علائمی پیری در صورت و افتادگی و یا از بین رفتن حجم قسمت های مختلف بدن جلوگیری کرد. در این مقاله همراه ما باشید، تا با مهم ترین نکاتی که قبل از انجام این جراحی پلاستیک باید بدانید،آشنا شوید.
سابسیژن

ساب سیژن

ساب سیژن نوعی جراحی خفیف پوستی می باشد که با عنوان جراحی برشی زیر جلدی یا subcutaneous incisional surgery نیز شناخته می شود. ساب سیژن برای جای جوش یا رفع اسکار فرورفته پوستی انجام می شود. ساب سیژن با استفاده از سوزن هایپودرمیک مخصوصی انجام می شوداین سوزن از طریق سوراخی در سطح پوست وارد پوست می گردد. لبه تیز سوزن رشته های فیبروتیک دخیل در ایجاد اسکار را می شکنند.
میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

میکرو نیدلینگ یکی از جدیدترین شیوه های درمانی برای از بین بردن جای بسیاری از جراحت های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. جالب است بدانید که این شیوه به عنوان یکی از روش های درمان غیر تهاجمی در نظر گرفته می شود که در سالیان دور به شکل دیگری با همین هدف جوانسازی پوست صورت مورد استفاده قرار می گرفته است.
درماپن

درماپن

در چند سال گذشته شیوه میکرونیدلینگ مکانیزه شده که با ابزاری به اسم درماپن که شبیه یک قلم است و تعدادی سوزن بر روی سر دستگاه تعبیه شده و با حرکت رفت و بر گشتی سوزن ها و جابجا کردن آن، عمل سوراخ شدن پوست انجام می شود. در دستگاه درماپن عمق نفوذ سوزن ها قابل تغيير است و از 0.25 تا 2.5 میلی متر قابل تنظیم می باشد. بعلاوه سرعت ضربه زدن هم از 25 تا 90 ضربه در ثانیه قابل تنظیم میباشد ، که بسیار سریعتر از درمارولر است.
خالبرداری

خالبرداری

ضایعه , این داستان کوچک شروعی برای گفت‌وگوی ماست. از قدیم الایام وجود خال در صورت و یا قسمت‌های دیگر دلیلی بر زیبایی و فریبایی به خصوص در زن بوده‌است. خال شایع‌ترین و متداول‌ترین ضایعه‌ی پوستی است. در واقع یک جور تومور پوستی است که از سلول‌هایی به نام ملانوییت (سلول رنگ دانه‌ای) مشتق می‌شود. (توماس پی. هبیف.2011) در لاتین به خال،Birth mark یا نشان تولد و یا نووس nevous می‌گویند.
نخ بینی

لیفت بینی

لیفت بینی از روش‌های بدون جراحی بینی مدرن است، که برای مشکلات و نواقصی چون قوز بینی انجام می‌شود. در طی سال‌های اخیر عمل زیبایی جز متدهای پیشرفته‌ای بوده که تحولی چشمگیر را در صنعت زیبایی ایجاد کرده است. ناگفته نماند بسیاری بیماری‌های جسمی (و نه زیبایی) با این روش به خروجی بهتری دست یافته‌اند.
لیفت ابرو

نخ لیفت ابرو

لیفت ابرو با نخ , عواملی چون افزایش سن، کم شدن خاصیت کشسانی پوست، جاذبه زمین و انقباض مکرر ماهیچه هلالی ابرو سبب افتادن ابرو و به وجود آوردن یک منظره ابروهای صاف و به سمت پایین کشیده می شوند. هم چنین ممکن است کاهش حجم پلک بالایی نیز موجب افتاده شدن ابروها شود. لیفت ابرو با نخ مناسب ترین گزینه برای برگرداندن زیبایی به ابرو و ظاهر شما است.
لیفت صورت

نخ لیفت صورت

لیفت صورت با نخ , آیا شما هم در حال حاضر با مشکلاتی از قبیل پیری و افتادگی پوست، لک روی صورت، غبغب (چانه دوم) یا خط اخم مواجه هستید؟ آیا قصد دارید این عوارض را به حال خود رها کنید تا روز به روز بدتر و شدیدتر شوند؟ نگران نباشید با روشی بسیار کم تهاجم (لیفت صورت با نخ) به پزشک شما اجازه می دهد با هنری ویژه پوستتان را فقط در ۲۰ دقیقه بالا بکشد.
لایپومدلینگ

لایپومدلینگ

لایپومدلینگ (lipo modelling )یکی از تکنیک های برطرف نمودن چاقی های موضعی می باشد که در روش لایپو مدلینگ باادغام روش هایی مانند لیپوساکشن ، لایپواسکالپچر، لایپوفیلینگ به خوبی مناطق چاق بدن را لاغر کرده و باعث داشتن اندامی متناسب خواهد شد. این تکنیک با فرم دادن به بدن به وسیله کاهش چربی و افزودن آن به نقطه دیگر اندامتان را متناسب و ایده آل خواهد نمود.
تزریق انزیم

تزریق آنزیم

تزریق آنزیم بینی , بینی یکی از اجزای مهم صورته که در زیبایی چهره تاثیر به سزایی داره. متداول ترین روش برای بهبود و یا رفع مشکلات ظاهری بینی، جراحی بینی هست که به دلایل مختلف از جمله بیهوشی، دوره نقاهت طولانی و غیره، افردای که علاقمند به بهبود چهره خود بوده، ترجیح میدن این عمل رو انجام ندن.
RF فرکشنال

RF فرکشنال

آر اف فرکشنال (RF فرکشنال)، دارای سوزنهای بسیار ظریفی می باشد که جهت جلوگیری از ایجاد حساسیت با طلا پوشیده شده اند وقطر آنها 200میکرون می باشد .این سوزنها که عمق نفوذ آنها از 5%تا 5/3میلی متر در پوست قابل کنترل است. به تعداد 49 عدد هستند وروی یک کیت 5/1*5/1سانتی متری قرار گرفته اند . طول این سوزنها داراری عایق است وفقط نوک آنها آزاد است بنابراین زمانی که انرژی آراف آزاد می شود ، تخریب حرارتی در عمق بافت صورت میگیرد .
فرکشنال CO2

فرکشنال CO2

لیزر فرکشنال CO2 چروک های پوستی که بر اثر گذر زمان بر روی پوست و ظاهر افراد تاثیر می گذارد باعث کمرنگ شدن روند زندگی و از دست دادن حس زیبایی و جذابیت در بسیاری افراد می شود، آنچه این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته مقابله با این چروکها و پیری پوست و در حقیقت جوانسازی پوست است، لیزر co2 فرکشنال یکی از موثرترین دستگاههایی است که این روزها بر سر زبانها افتاده تا با این مسئله به مبارزه برخیزد.
هایفوتراپی

هایفوتراپی

هایفوتراپی روشی است که امروزه در تمام دنیا جایگزین تکنیک جراحی شده است.در این روش امواج اولتراسوند بطور مستقیم و تنها از راه تماس دستگاه با سطح پوست، به لایه اصلی موثر در لیفتینگ یا SMAS وارد شده و همان عملی را انجام میدهند که در روش جراحی انجام می شود.یعنی مساحت این لایه را کم می کند، اما نیازی به برش جراحی ندارد.
بیوبسی

بیوپسی

بیوپسی یک روش پزشکی است که شامل نمونه برداری از بافت بدن می شود تا بتوان آن را تحت یک میکروسکوپ بررسی کرد. نمونه بافتی می تواند تقریبا در هر نقطه از بدن، از جمله پوست، اندام و سایر ساختارها گرفته شود. اصطلاح “بیوپسی” اغلب برای اشاره به هر دو عمل نمونه برداری و نمونه بافتی است.
جراحی سینه

جراحی سینه

جراحی سینه , در صورتی که از اندازه و یا فرم سینه‌های خود ناراضی هستید، می‌توانید با یک جراح پلاستیک برای تغییر و انجام جراحی سینه مشاوره کنید. اگر فکر می‌کنید سینه‌های شما بیش از حد بزرگ یا کوچک و یا حالت افتادگی دارند و یا اگر به خاطر بیماری خاصی یک یا هر دو سینه‌ی خود را از دست داده اید، می‌توانید با انجام جراحی سینه تمامی این مشکلات را برطرف کنید. وزن بیش از حد سینه می تواند درد گردن، درد پشت، سوزش پوستی، تنگی سینه بند، بی حسی یا ضعف را ایجاد کند.
جراحی بینی

جراحی بینی

عمل جراحی بینی یکی از پنج عمل جراحی است که بیشتر از بقیه عمل ها بر روی افراد متقاضی انجام می شود. در طول درمان، یک جراح پلاستیک وضعیت غضروف و استخوان بینی را اصلاح می کند تا به این ترتیب ظاهر مورد نظر بیمار برای بینی خود را ایجاد نماید. برای زنان و مردانی که از اندازه و ظاهر بینی خود ناراضی هستند، عمل جراحی رینوپلاستی می تواند یک روش بی خطر، موثر و آزمون شده در طول زمان برای رفع مشکلات ظاهری بیمار باشد.
جراحی پلک

جراحی پلک

جراحی پلک , هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با موضوع جراحی پلک ( بلفاروپلاستی) (blepharoplasty) است. در واقع جراحی پلک ( بلفاروپلاستی) در ایران بعد از جراحی بینی، یكی از رایج ‏ترین عمل‏ های زیبایی بشمار می رود. حال اصلا جراحی پلک ( بلفاروپلاستی) چیست و چه کاربردهایی دارد؟
ساکشن

ساکشن شکم

ساکشن شکم , امروزه جراحی های زیبایی شکم ( ابدومینو پلاستی ) طرفداران زیادی دارند یکی از این جراحی ها ساکشن نام دارد که بسیاری از افراد برای کوچک کردن شکم خود از ان استفاده می کند. افرادی که از ورزش و رژیم غذایی نتیجه نمی گیرند یا از این روش ها استفاده نمی کنند از جراحی برای کوچک کردن شکم استفاده می کنند در این روش شدن چربی ها به وسیله کانولای متصل به پمپ تخلیه می باشد .
کرایو تراپی

کرایوتراپی

کرایوتراپی، سرما درمانی یا “کرایوسرجری” یک روش ساده و غیرتهاجمی است که در آن از نیتروژن مایع برای فریز کردن و از بین بردن توده‌ها و دانه‌هایی که بر روی سطح پوست ظاهر می‌شوند، استفاده می‌شود. این یک روش درمانی مؤثر برای ضایعات پوستی پیش سرطانی (کراتوزهای آکتینیک یا آکنه‌ای) و همچنین سایر بیماری‌های پوستی مانند زگیل، تگ‌های پوستی و خال می‌باشد.

برترین خدمات را با کلینیک تخصصی ما تجربه کنید .

برخی از خدمات ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان

زیبایی

پرسنل استثنایی و با تجربه کلینیک زیبایی ما به بهبود سلامت دندان و زیباتر کردن لبخند شما کمک خواهند کرد. هم اکنون میتوانید درخواست وثت ملاقات خود را ثبت کنید.

پوست

پرسنل استثنایی و با تجربه کلینیک زیبایی ما به بهبود سلامت دندان و زیباتر کردن لبخند شما کمک خواهند کرد. هم اکنون میتوانید درخواست وثت ملاقات خود را ثبت کنید.

مو

پرسنل استثنایی و با تجربه کلینیک زیبایی ما به بهبود سلامت دندان و زیباتر کردن لبخند شما کمک خواهند کرد. هم اکنون میتوانید درخواست وثت ملاقات خود را ثبت کنید.

لیزر

پرسنل استثنایی و با تجربه کلینیک زیبایی ما به بهبود سلامت دندان و زیباتر کردن لبخند شما کمک خواهند کرد. هم اکنون میتوانید درخواست وثت ملاقات خود را ثبت کنید.

ایمپلنت

پرسنل استثنایی و با تجربه کلینیک زیبایی ما به بهبود سلامت دندان و زیباتر کردن لبخند شما کمک خواهند کرد. هم اکنون میتوانید درخواست وثت ملاقات خود را ثبت کنید.

جراحی لثه

پرسنل استثنایی و با تجربه کلینیک زیبایی ما به بهبود سلامت دندان و زیباتر کردن لبخند شما کمک خواهند کرد. هم اکنون میتوانید درخواست وثت ملاقات خود را ثبت کنید.

ثبت

آنلاین

وقت ملاقات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی

به وقت ملاقات نیاز دارید؟

درخواست وقت ملاقات